×

O nas


Nasza firma od ponad 13 lat zajmuje się importem i sprzedażą detaliczną jak i hurtową kamienia ozdobnego i elewacyjnego. Oferowany przez nasz kamień pochodzi z różnych stron świata oraz z Polski. Mamy duży wybór zróżnicowanych kolorystycznie oraz rozmiarowo otoczaków i grysów ozdobnych, żwirów ogrodowych, kory kamiennej, monolitów, brył i głazów ogrodowych, kamieni akwarystycznych, łupków, kamieni do ogrodzeń gabionowych, kamieni elewacyjnych. W sprzedaży posiadamy również różnego rodzaju akcesoria do kamienia tj. impregnaty, agrowłókniny i agrotkaniny, obrzeża plastikowe border i wiele innych.  Naszą ofertę uzupełniają niezwykle oryginalne i nowoczesne drzewa formowane Bonsai, które idealnie komponują się z kamieniem ozdobnym.

Współpracujemy bezpośrednio z wieloma kopalniami w kraju i zagranicą co pozwala nam zachować konkurencyjne ceny, a także szybko dostarczyć wybrany produkt własnym transportem. Na bieżąco śledzimy światowe trendy i korzystamy z sugestii naszych klientów, dzięki czemu stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i rozwiązania. Kamień to inwestycja na lata , a my pomożemy Państwu dokonać odpowiedniego wyboru.

Nasz plac handlowy mieści się przy trasie wylotowej z Kielc na Warszawę u zbiegu ulic Radomskiej i Warszawskiej. Lokalizację dzielimy z Centrum Ogrodniczym MÓJ OGRÓD, co pozwoli Państwu zrobić kompleksowe zakupy do swojego ogrodu i domu w jednym miejscu, a my możemy Państwu dostarczyć zakupiony towar wspólnym transportem (przy zakupach powyżej 500zł transport do 10km gratis).

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszych stron na fb, instagramie, google oraz olx gdzie zamieszczane są aktualne oferty, promocje oraz informacje o naszej firmie.

Każdy kto polubi naszą stronę na fb i google otrzyma kartę stałego klienta oraz rabat -5% na cały asortyment.